Kongre Geceleri

Bilimsel kongreler güncel bilgilerin paylaşıldığı bilimsel arenalardır. Meslekten olmayanlar için son derece sıkıcı etkinliklerdir. Buna karşılık genellikle akşamları gerçekleştirilen sosyal programlar genellikle çok renklidirler. Yemekli olan bu programlarda konuklar birbirleri ile kaynaşma ve eğlenme fırsatı bulurlar. Bütün gün boyunca süren bilgi bombardımanından sonra burada kaliteli sanatçılar tarafından sunulan gösteriler ile katılımcılar dinlenir ve rahatlarlar.

Amerikan Estetik Cerrahi Derneği (ASAPS) estetik cerrahinin en prestijli kuruluşudur ve her yıl gerçekleştirdiği kongreler hem bilimsel içeriği hem de olağanüstü sosyal programı ile büyük ses getirir.

2017 yılında San Diego’da yapılan ASAPS kongresi de bu kuralı bozmadı. Gala gecesinde davetli sanatçılar tarafından canlı olarak gerçekleştirilen canlı gösteriler bizler de dahil tüm katılımcıları hayran bıraktı.

Aşağıdaki videoda bir ressamın birkaç dakikada çizdiği resim görüş açılarının bizlerden ne kadar farklı olabileceğini çok güzel ifade etmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir