Ameliyatsız Estetik

Cilt Gençleştirme

Ameliyat her dönemde ne amaçla yapılırsa yapılsın kişilere korku vermiştir. Yakın zamana kadar estetik işlemlerin hemen tamamı ameliyat ile yapılmakta idi. Ancak günümüzdeki gelişmeler artık pek çok estetik işlemin ameliyatsız yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Ameliyatsız yüz germe

Çeşitli dolgu maddelerinin üretilmesi ve botulinum toksini kullanımı özellikle yüz bölgesinde ameliyata gerek kalmaksızın önemli değişiklikler ve düzeltmeler yapılmasını sağlamıştır. Her ne kadar bunların kalıcılığı ameliyat kadar uzun olmasa da daha sıkıntısız ve ekonomik olmaları geniş bir kesim tarafından kabul görmelerini sağlamıştır. Hyaluronik asit bazlı dolgular yüz şeklini belirlemede yararlıdır. Çeşitli ince kırışıklıklar ve dudak kalınlaştırmak için uygundurlar.

Göz çevresi kırşıklıkları

Özellikle kadınları çok rahatsız eden bu olay botulinum toksini ve dolgular sayesinde önemli ölçüde giderilebilmektedir.

Ameliyatsız kaş kaldırma

Gençlerin çok rağbet ettiği bu işlem yalnızca ipler ile yapılabildiği gibi botulinum toksini ile de yapılabilmektedir.

Aşağıdaki videoda biçaksız estetik ile ilgili olarak kliniğimizin halkla ilişkiler görevlisi ile yaptığım bir söyleşide hastalarımızın bu tür non invaziv işlemler hakkındaki düşüncelerini size yansıtmaya çalıştım.


Sosyal medyadaki paylaşımlarımızı izlemek için aşağıdaki logolardan uygun gördüklerinize tıklayabilirsiniz:


2 cevaplar
  1. Oğuzhan özdemir
    Oğuzhan özdemir says:

    Hocam kolay gelsin ben28 yaşındayım kafa arkası derimde kıvrışma var bunun tedavi yöntemi nedir

    Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir