Kliniğimizde Resim Sergisi

Onep Tıp Merkezi başhekimi Uzm. Dr. Sevinç Erol ilk kişisel resim sergisini kliniğimizde açtı. 2 Ekim 2015 günü bir kokteyl ile açılan sergide 30 dan fazla tablo sergilenmektedir. Hem yağlı boya, hem de karakalem resimlerin yer aldığı sergide en fazla ilgiyi “Kırmızılı Kadın” isimli tablo çekmiştir.

Renkli sahnelerin yaşandığı kokteyl’de Prof. Dr. Ege Özgentaş ve Eşi Psikolog Uğur Özgentaş daveti veren Uzm. Dr. Sevinç Erol ve eşi Prof. Dr. Onur Erol ile birlikte sergideki tablolar hakkında sohbet etmişler ve yorumlarda bulunmuşlardır. Aile dostları olan Dr. Sevinç Erol’un resim yaptığını duyan ancak bunun amatör bir çalışma olduğunu düşünen Özgentaş çifti diğer davetliler gibi gördükleri eserler karşısında hayranlıklarını gizleyememiş ve kendisini çoşku ile kutlamışlardır.

Konukların birbiri ile kaynaşması neşeli sohbetlerin yapıldığı sıcak bir ortam oluşturmuştur. Davetliler sergiden ayrılırken Sevinç Erol Hanımefendiye resim çalışmalarına devam etmesi dileğinde bulunmuş ve yeni sergilerinin açılışını beklediklerini ifade etmişlerdir.

Sergiyi kliniğimizde hafta içi saat 11-16 saatleri arasında gezebilirsiniz.

Adres ve harita için aşağıdaki kutuyu tıklayınız:

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir