Meslek Odamızın Seçimleri Yapıldı

Biz “Estetik ve Plastik Cerrah” ların da bağlı olduğu meslek odamız “İstanbul Tabip Odası” yönetimi için seçimler 24 Nisan 2016 Pazar günü yapıldı.

“Sivil Toplum Örgütü (STK)” kavramının giderek güçlendiği ülkemizde meslek odaları da toplum ile bütünleşmek için çabalarını arttırmaktadırlar.

Binlerce (eğer onbinler değilse) hekimin üyesi olduğu “İstanbul Tabip Odası” seçimleri bir şenlik havası içinde yapıldı. Hekimlerin seyrek gördükleri meslektaşlarını, ağabeylerini, hocalarını veya öğrencilerini görme fırsatı buldukları bu seçimlerde çok renkli görüntüler de yaşandı. Uzun süredir birbirlerini görmeyen hekimler bu fırsattan yararlanıp bir yerlerde oturup sohbet etme veya yemek yeme olanaklarını buldular. Dostluklarını anarak çok keyifli anlar yaşadılar.

Meslek odaları bizlerle toplum arasında bağ kurabilen çok önemli kuruluşlardır. Özellikle mesleğimiz olan “Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” konusunda hastalarımız her konuda aydınlanmak için “İstanbul Tabip Odası” ve bununla iletişim içinde olan “Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği” ne başvurabilirler. Kendisini “estetikçi” veya “doktor” olarak tanıtan kişiden şüphelendiğinizde bu kuruluşlara başvurarak hekimliğini ve ihtisasını sorgulayabilirsiniz.

Lütfen sağlığımızı yetersiz kişi veya kuruluşlara teslim etmeyelim.  STK ve meslek odalarına destek olalım.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir