Prof. Dr. Özgentaş Başkent İstanbul Hastanesi Çalışanlarını Ağırladı

Prof. Dr. Ege Özgentaş ve Eşi Psikolog Uğur Özgentaş 5 Mart 2013 Cumartesi günü ONEP Tıp Merkezi’nde bir resepsiyon verdi. Konukları Prof. Özgentaş’ın daha önce 6 yıl birlikte çalıştığı Başkent İstanbul Hastanesi doktor, hemşire ve sekreterleri idi.

Davetliler arasında Dr. Kaya Energin ve eşi, Dr. Ahmet Kurtaran ve eşi, Dr. Kutlu Tank ve eşi, Dr. Aslı Doğruk-Ünal, Dr. Seçkin Pehlivanoğlu, Dr. Şemsi Yıldız, Dr. Selami Suma, Dr. Erkan Özcan ve Dr. Nildan Şeker ile ameliyathane, servisler ve polikliniklerde çalışan dostları bulunuyordu.

Misafirlerin tamamlanmasını takiben ONEP Tıp Merkezi Halkla İlişkiler sorumlusu Mürüvvet Hanım konuklara kliniği tanıttı. Daha sonra toplantı salonunda ikram eşliğinde bir sunum yapıldı. Sunumda Prof. Dr. Ege Özgentaş estetik cerrahide son yıllarda öne çıkan yeniliklerden bahsetti. Burun estetiğinde “Türk Lokumu”, “Yağ enjeksiyonları”ndaki yenilikler, kulak estetiğinde Dr. Özgentaş’ın “İnteraktif ameliyat” yöntemi, meme estetiğinde daha az iz bırakan “Modifiye Vertikal Skar” tekniği ile ilgili görseller eşliğinde bilgilendirmelerde bulundu.

Birbirleri ile hasret gideren eski dostlar çok sıcak ve neşeli bir hava içinde eski günleri andılar. ONEP yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Onur Erol da davete katılarak konuklar ile tanıştı ve sohbet etti.

Konukları ağırlayan ONEP ekibi Halkla İlişkiler Sorumlusu Mürüvvet hanım, Bilişim Sorumlusu Çiğdem hanım, Sekreter Elif hanım, hemşire Aysun Hanım, Fotoğraf Teknik Sorumlusu Alev hanım ve kafeterya sorumluları Hanife ve Makbule hanımlar zerafet ve misafirperverlikleri ile büyük takdir topladılar.

Konuklar ayrılırken Bay ve Bayan Özgentaş’lara ve ONEP çalışanlarına teşekkürlerini ve bu tür toplantıların daha kapsamlı olarak tekrarlanması konusundaki dileklerini ilettiler.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir