Ücretsiz Online Danışma

Ücretsiz Sanal Konsültasyon

Estetik ve Plastik Cerrahi ile düzeltilebileceğini düşündüğünüz bazı sorunlarınız var ve çözüm mü arıyorsunuz? Aslında en doğru davranış güvendiğiniz bir doktora başvurarak muayene olmanız ve sorununuz nasıl halledilebileceğini onun ağzından duymanız.

Ancak bu ideal durum pratikte her zaman kolayca gerçekleşemiyor. Güvendiğiniz doktor size uzak bir konumda olabilir. Doktor muayeneleri ücretlidir (istisnalar hariç). Muayene olduktan sonra öğrendiğiniz tedavi ücreti bütçenizi aşabilir. Maddi imkanlarınız elvermediği için gerçekleştiremiyeceğinizi anladığınız bir tedavi için ödedeğiniz muayene ücreti ve katlandığınız zahmet size ağır gelebilir.

Online danışma nedir?

Yukarıda saydığımız nedenler ile size şu ücretsiz hizmetleri sunuyoruz:

Ancak şunu tekrar hatırlatmakta yarar vardır:

Bizimle yüzyüze görüşüp muayene olmadan edineceğiniz her türlü bilgi genel fikir alma mahiyetindedir ve bağlayıcı değildir. Gerçek çözümler ve fiyatlarını ancak muayene sonrası tam olarak öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ege Özgentaş
Özel ONEP Estetik Cerrahi Merkezi

phone
444 666 7

6 cevaplar
 1. Saliha
  Saliha says:

  İyi geceler bu saatte rahatsız’ettim ama benim büyük bir sıkıntım var göğüslerim tabi ki ben 25 yaşındayım ve iki kızım var sütten keseli 4 ay ama göğüslerimin içi boşaldı sadece deri birikintisi olarak görülüyor 95 takarken şu an 75i zor takiyorum bana bu konu da yardımcı olursanız çok sevinirim şimdi deen çok sağolun

  Yanıtla
  • Prof. Dr. Ege Özgentaş
   Prof. Dr. Ege Özgentaş says:

   Sayın soru sahibi danışanımız. Sizinle bire bir iletişime geçebilmemiz için lütfen bizi arayınız:
   WhatsApp/GSM: +90 532 414 62 31
   Klinik Santral: 444 66 67
   Saygılarımızla,
   Prof. Dr. Ege Özgentaş

   Yanıtla
 2. ayhan akbalık
  ayhan akbalık says:

  merhaba askerlik subay ve ast subaylık müracatlarımdan sonra sağlık raporu için sev edildiğim hastanede ortopedi doktoru el 5. parmaklardaki doğuştan genetik olan hafif içe doğru kavisli olması nedeniyle sağlık raporumu onaylamadı ve teşhis olarak
  her iki el 5. paramklarda dip eklem varus deformitesi fonksiyonel kısıtlılık yok A59F1 yazarak raporumu olumsuz olaarak verdi bu durum nedir ve bunun tedavisi varmıdır teşekürler

  Yanıtla
  • Prof. Dr. Ege Özgentaş
   Prof. Dr. Ege Özgentaş says:

   Sayın A. A. Yaraların olgunlaşmadan zaman alır. Bu süre bazı bünyelerde iki yılı bulabilir. Sizi muayene etmeden ameliyata ihtiyacınız olup olmadığını söyleyemeyiz.

   Yanıtla
 3. Duygu yesilbas
  Duygu yesilbas says:

  Merhaba keloit yani ameliyat sonrasi skar doku olusan biriyim goz kapagi dusuklugum icin nasil bir tedavi onerirsiniz

  Yanıtla
  • Prof. Dr. Ege Özgentaş
   Prof. Dr. Ege Özgentaş says:

   Sayın D. Y.
   Gözkapağında keloid oluşumu nadirdir. Pitoz (gözkapağı düşüklüğü) ameliyatı yapıyoruz. Gerekli önlemleri alarak sizi ameliyat edebiliriz.

   Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir