Bir gecelik göğüs estetiği

Geçici Meme Büyütme

Bazı önemli günlerde dolgun göğüsler ile dikkat çekmek kadınlara ilgi çekici gelir. Gerçekte memeleri dolgun olmadığı halde dolgunmuş gibi göstermenin çeşitli yolları vardır. Özel giysiler silikon destekler vs. Ancak iddialı derecede dekolte giyecekseniz veya göğüsleriniz açık olacaksa işiniz zor.

Memeleri küçük olan kadınlara estetik cerrahi meme büyütme ameliyatları ile yardımcı olmaktadır. Her ne kadar bazı maddeler ile ameliyatsız olarak memelerin büyütülebileceği öne sürülmekte ise de günümüzde bütün dünyada kullanılan en yaygın metod silikon meme protezleri ile göğüs büyütmedir.

Silikon protez ile meme büyütme masraflı bir işlemdir ve ameliyat gerektirir. Hastalar genellikle ameliyat öncesi silikonlu memelerinin nasıl görüneceğini ısrarlı olarak doktorlarına sorarlar. Bunun yanıtı kolay değildir. Bazı doktorlar hastalarına ameliyat sonrası görüntülerinin nasıl olacağını anlatmak için meme içine serum fizyolojik (tuzlu su serumu) enjekte ederek sanki protez ameliyatı olmuş gibi sonucu görmelerini sağlamışlardır. Nisbeten kolay ve tehlikesiz olan bu metod sayesinde hastalar ideal meme büyüklüğünü daha kolay belirleyebilmişlerdir. Memelerin içine verilen serum fizyolojik yaklaşık 24 saat sonra vücut tarafından emilmekte ve memeler eski haline geri dönmektedir.

Meme protezi ile büyütme ameliyatı öncesi bu işlemi yaptıran bazı hastalar protez ameliyatı olmaktan vazgeçmiş ve bazı önemli günlerde randevularından hemen önce doktorlarına başvurarak memelerinin serum fizyolojik ile büyütülmesini istemişlerdir.

Özellikle Amerika’da bu şekilde bir günlük meme büyütme istekleri giderek artmaktadır. Kadınlar romantik bir akşam öncesi, sosyal bir aktiviteye katılmadan önce veya kendileri için önemli günlerden hemen önce daha çekici ve etkileyici görünmek için bir günlük bu değişikliği istemektedirler.

Sinderella masalında olduğu gibi belli bir süre sonra geçici etki sona ermekte ve tekrar gerçeklere dönülmektedir. Ancak bir günün beyliği beyliktir diyen kadınlar bu metodu akıllarının bir kenarına yerleştirsinler.

Şunu hatırlatmakta fayda var. Geçici çözümler ve göz boyamalar ile vakit geçirmektense küçük memeler için kalıcı bir çözüm aramanız sizi daha mutlu edecektir.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’//www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-44005840-4’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir